czwartek, 2 lutego 2012

Misz masz totalny

Ostatnio nie pokazywałam nic konkretnego. Ale to nie tak że nic nie robię. Cały czas kombinuję a w głowie wylęgają się nowe pomysły. Jedne święta za nami więc myślami już jestem przy kolejnych. Zaczęłam wypróbowywać wielkanocne pomysły :)


 Na pierwszy ogień poszedł pomysł na koszyczek, który koniec końców został miseczką :) Czeka go jeszcze wypełnienie ozdóbkami i będzie gotowy stroik. No i dwa jajeczka. Mam już nawet pomysł jakie dekoracje zrobić do środeczka. A potem zawisną na jakiejś ładnej wstążeczce. Kolejne jajeczka czekają na usztywnienie.


Potem był pomysł na serwetkę w zajączki. Serwetka skończyła jako kolejny koszyczek. Już miałam uszko dorabiać kiedy króliczki pokicały do nowej włascicielki. Zdjęcie nijakie bo pstrykałam na szybko tuż przed tym jak mnie opuściły :)


Potem zachwyciłam się różami i okazało się że jednak umiem je robić. Może nie są idealne ale jestem z siebie dumna :P A wszystko dzięki Ani i jej kursom. Teraz zostaje poćwiczyć i będe mogła zrobić fajne bukieciki :P


A na koniec kolejne jajeczka. Tym razem na kanwie plastikowej. Jeszcze nie zdecydowałam czy będą to ozdóbki na piku czy wiszące. Na pewno też dorobie jeszcze inne z tej serii bo strasznie mi się podobają i co najważniejsze szybko się je robi.
A czemu już zaczęłam "jajeczne" prace? A temu że nigdy nie wiem kiedy mi coś wyskoczy więc wole wcześniej zrobić niż potem się złościć że brakło mi na coś czasu.

Echa komentarzy:

Dziękuję za wszystkie miłe słowa :)
Jeśli chodzi o "grające ustrojstwo" to było wyciągnięte ze starego misia. baterie działały więc się nadało. Póki co nie spotkałam się w żadnym sklepie z takim czymś sprzedawanym luzem, a szkoda..


8 komentarzy:

Gosia pisze...

Wszystko śliczniutkie!!! :)

pelasia pisze...

jaaakie slicznosci stworzylas...cudenka...

porzeczkowa pisze...

O kurczę, mówiłaś mi o tych różach ale nie spodziewałam się że to aż takie ładne.. Cudne są! A miseczki, marzenie, no genialna jesteś kobieto!

haftytiny pisze...

świetne koszyczki, ale róże jak prawdziwe!

Anonimowy pisze...

Róże cudne...aż się przyjrzę temu kursikowi i te miseczki świetne!

anenia pisze...

piękne rzeczy tworzysz na szydełku :-)
jajca wielkanocne też super - kolorowe i wiosenne...

a tak na marginesie dzisiaj wysłałam kopertkę za złapanie licznika :-)

Daniela pisze...

Piękny ten biały komplet jest super, ale róże i jajeczka także!

Gosia pisze...

Cudowności pokazałaś!! Bardzo mi się spodobała miseczka z zajączkami :))